Komplexné služby pre jednotlivcov aj firmy

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti kamerových a zabezpečovacých systémov. Navrhujeme a inštalujeme systémy, ktoré Vás nepetržite chránia a podávajú informácie o narušení bezpečnosti Vás a Vášho majetku. Poradíme a pomôžeme Vám aj v IT oblasti. Postaráme sa o Vaše firmené siete či servis IT zariadení. Medzi naše služby patrí aj tvorba webstránok a intrenetových obchodov. S nami nebudete mať problém s prezentáciou Vašich produktov a služieb na internete. Týmto službám sa ako firma venujeme už od roku 2013, pričom naše skúsenosti sme nadobúdali omnoho skôr.

Kamerové systémy CCTV

Kamerové systémy

Navrhujeme a realizujeme kamerové systémy, tak aby spĺňali všetky požiadavky Vašej ochrany. Profesionálne služby a produkty. Vlastníme lincenciu na prevádzkovane Technickej služby. Staráme sa o Vašu bezpečnosť.

Čítať viac
Zabezpečovacie systémy EZS

Zabezpečovacie systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy sa v dnešnej dobe stali štandardnou výbavou budov či priemyselných areálov. Nainštalujeme Vám kompletný systém, ktorý Vás bude okamžite inofomovať v prípade narušenia bezpečnosti.

Čítať viac
Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž

Štruktúrovaná kabeláž je jeden zo základných prvkov elektroinštalácií v novopostavených domoch, priemyselných budov čí obchodných centier. Je nevyhnutná pre fungovanie firemných sietí, kamerových a zabezpečovacých systémov.

Čítať viac
Firemné siete a servis

Firemné siete a servis

Ponúkame Vám projektovanie a správu Vašej firemnej siete. Zabezpečíme preVvás spoľahlivý a bezporuchový IT systém. Postaráme sa, aby Vaše počítače, tlačiarne a iný IT hardware fungoval vždy správne.

Pripravujeme
Dochádzkové systémy

Dochádzkové systémy

Identifikujú vstupujúce osoby a evidujú dochádzku zamestnancov. Umožníme Vám pohodlne sledovať a vyhodnocovať dochádzku zamestnancov. Spoľahlivo zabezpečujú vstup do budovy, a tak máte okamžitý prehľad o osobách v objekte.

Pripravujeme
Videovrátnik

Videovrátnik

Inštalujeme videovrátnikov, ktorí slúžia na komunikáciu s osobou stojacou pri bráne, alebo vstupných dverách. Na vonkajšom zvončeku sa nachádza kamera, vďaka ktorej vidíte na vnútornom monitore osobu stojacu pri dverách.

Pripravujeme

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť KVM Trade & Services s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje
technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov
a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť ?

V prípade akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 (0)902 771 666