Spolupráca pre firmy a podnikateľov

Pri obstarávaní zákaziek firmy a podnikatelia často narazia na problém dodania rozličných služieb. To zahŕňa aj služby, ktorými dotyčná firma nedisponuje. Preto Vám ponúkame možnosť externej spolupráce na zákazkach či projektoch, pri ktorých by boli naše služby užitočné. Takisto, ako my podporujeme iné firmy či podnikateľov v rámci našich projektov. Pre spokojnosť zákazníka vždy nájdeme vhodnú a výhodnú spoluprácu, s ktorou budú všetci zúčastneni spokojní. Neponúkame Vám len služby, ale aj výborné vzťahy s našimi ochotnými dodávateľmi. V rámci budovania dobrých vzťahov sme otvorení dlhodobej spolupráci.

ZYRY – Tem, s.r.o

ZYRY – Tem, s.r.o.

ZYRY – Tem poskytuje komplexné služby týkajúce sa optických a metalických sietí a činností spojených s týmito sieťami. Stala sa hlavným partnerom pre najväčšieho operátora na slovenskom trhu Slovak Telekom a.s.

Čítať viac
Revielektro - Elektroinštalácie

Revielektro - Elektroinštalácie

Revielektro sa zaoberá predajom a profesionálnou montážou elektroinštalačného materiálu, montážou bleskozvodov, elektrických prípojok. Vykonáva komplexné odborné prehliadky a odborné revízie elektroinštalácií.

Čítať viac
Audio.sk - Špičkové HiFi

Audio.sk - Špičkové HiFi

Spoločnosť AUDIO International Slovakia zastupuje mnoho kvalitných značiek v segmenete domáceho a auto HiFi. Poskýtujú odbornú montáž produktov ako i autorizovaný záručný a pozáručný servis.

Čítať viac
AMFstav s.r.o.

AMFstav s.r.o. - Stavebná činnosť

AMFstav s.r.o. podniká v odbore stavebníctva. K hlavným činnostiam spoločnosti patrí: zatepľovanie, rekonštrukcia budov, výstavba domov, sádrokartónové systémy, betonárske práce, obklady a dlažby,výkopové práce.

Čítať viac
UNIQINO s.r.o.

UNIQINO s.r.o. - Marketing

Zákazníkom prinášajú moderné a inovatívne riešenia v oblasti digitálneho a online marketingu. Efektívne odprezentujú vaše podnikanie na internete. Zvýšia vašu viditeľnosť, aj zisky.

Čítať viac

Pozitíva spolupráce firiem a podnikateľov ?

Spolupráca firiem a podnikateľov na spoločných zákazkach prináša veľa pozitív. Nie len čerpanie nových vedomostí, ale aj možnosť nahliadnuť do iných zaujimavých oblastí podnikania. Samozrejme, spoznávanie nových kontaktov pre budúce možné zákazky a projekty.

Väčšie projekty

Získavanie väčších a zaujímavejších projektov

Kontakty

Nadobudnutie nových kontaktov v podnikaní

Nové vedomosti

Odborný rast firiem a podnikateľov

Oblasť podnikania

Spoznanie nových zaujímavých oblastí podnikania

Plnenie termínov

Pomoc pri plnení termínov odovzdania zákazky

Referencie

Nadobudnutie kvaltiných referencí

Licencia na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY

Spoločnosť KVM Trade & Services s.r.o. vlastní Licenciu na prevádzkovanie TECHNICKEJ SLUŽBY. Zákon o súkromnej bezpečnosti špecifikuje
technickú službu ako projektovanie, montáž, údržbu, revíziu, alebo opravu zabezpečovacích systémov, alebo poplachových systémov
a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste, alebo v ich okolí.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť ?

V prípade akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 (0)902 771 666